Zakynthos

Ostrov Zakynthos je nejjižnějším z Jónských ostrovů, které jsou proslulé tyrkysově modrým a čistým mořem. Díky častým zimním dešťům je ostrov velmi zelený i v letních měsících a zejména na jaře to tu voní nejrůznějšími květinami i bylinkami, které tu volně rostou v horách. Na jihu a východě ostrova, kde se také nachází většina turistických letovisek, najdete množství vybavených písčitých pláží, západní pobřeží pak obklopují převážně útesy s překrásnými výhledy na západ slunce, jen na několika místech se dostanete až k moři. Na západě se také nachází nejznámější pláž ostrova Navagio s vrakem pašerácké lodi. Na severu a jihu ostrova pak najdete zajímavé jeskyně, které jsou přístupné jen z lodi a stojí za to se u nich vykoupat a sem tam do některé i nakouknout. Vzhledem k zemětřesení, které ostrov postihlo v roce 1953 zde nenajdete příliš památek, ale zdejší příroda a úžasné scenérie Vás jistě uchvátí. Zakynthos je velmi vyhledávaným cílem turistů i párů toužících po svatebním obřadu u moře. V organizování svatebních obřadů má totiž podobně jako ostrov Santorini dlouholeté zkušenosti, ceny služeb jsou tu však trochu příznivější. Obřad Vám tu můžeme zařídit přímo v některých hotelech, v zahradě či na ostrůvku - ubytování a obřadní místo je při tom možné jakkoliv nakombinovat a dopravu Vám i Vašim svatebčanům rádi zařídíme.

Vezalis Beach v letovisku Laganas
Pláž před tavernou Vezal je ideálním obřadním místem jak pro samotné páry, tak zejména pro ty, kteří se rozhodnou pozvat na svou svatbu i své blízké. Pokud se totiž rozhodnete uspořádat svatební recepci nebo prostě jen v klidu povečeřet, nemusíte po Vašem obřadu na písečné pláži či vyvýšeném balkonku nikam cestovat. Hostinu Vám tu rádi uspořádají a nezáleží na tom, zda si budete chtít vybrat z menu, které Vám samozřejmě rádi zašleme, nebo si necháte připravit švédské stoly. Toto místo se nachází kousek od letovisek Kalamaki, Ag. Sostis a Laganas.

Ostrov Cameo - Agios Sostis
Tento malý soukromý ostrůvek leží mezi letovisky Laganas a Agios Sostis. S pevninou je spojený dlouhým dřevěným molem, po němž když přejdete, tak budete muset zdolat ještě pár schodů, abyste se přes zahradu dostali k jeho jižní části, kde se nachází plážový bar s terasou a malou oblázkovou pláží, u které Váš obřad bude probíhat. Vzhledem k tomu, že ostrůvek je za poplatek přístupný veřejnosti, doporučujeme si zejména v letních měsících (červenec a srpen) ostrůvek pronajmout celý - ideální pro větší počet svatebčanů. V případě samotných párů, popř. pouze se svědky či rodiči pak doporučujeme Váš obřad plánovat na měsíce květen či počátek června a dále pak na září, říjen, kdy zde není příliš návštěvníků.

The Bay
Hotel The Bay je další možností, kde můžete spojit místo Vašeho ubytování s místem Vašeho svatebního obřadu v jedno. Hotel leží v krásném a klidném prostředí poloostrova Vassilikos a vzhledem k jeho modernímu vybavení a velmi chutné kuchyni bude vyhovovat i náročnějším klientům. Stejně jako v případě výše uvedeného hotelu je možné pro Váš obřad vybrat jakékoliv místo v areálu hotelu - altánek u bazénu s výhledem na moře, zahradu či písčitou pláž. V tomto hotelu nebývají svatební obřady příliš často, takže si tu můžete v klidu vychutnat jedinečnost Vašich nejkrásnějších životních okamžiků. Vzhledem ke vzdálenosti tohoto ubytování od ostatních ubytovacích kapacit, zejména v měsících červenec a srpen, kdy bývá příjezdová silnice do tohoto letoviska trochu rušnější, doporučujeme ubytování přímo v tomto hotelu.

Terasa hotelu Balcony
Tento hotel v naší nabídce ubytování nenajdete, ale v naší nabídce obřadních míst nesměl chybět. Hotel Balcony je situován na útesu na východním pobřeží ostrova mezi hlavním městem Zakynthos a letoviskem Tsilivi a díky jeho poloze mimo město je to ideální obřadní místo zejména pro ty, kteří si nepřejí být během svého obřadu příliš rušeni okolím. Z terasy tohoto hotelu, kde se Váš obřad bude konat, budete mít nádherný výhled na moře, východní pobřeží ostrova a při dobré viditelnosti i na protější pobřeží Peloponésu. Vzhledem ke klidné a romantické atmosféře Vám doporučujeme zde po obřadu i povečeřet. Dopravu do místa obřadu i zpět Vám opět rádi zajistíme.

a další krásná místa jakými bezesporu jsou Amboula, Vardiola nebo želví ostrůvek Marathonissi

Svatební balíčky
na Zakynthos již od

32 000 Kč