Skopelos

Svatba na Sseverních Sporadech nabízíme od letní sezony 2013. Letecky se dostanete na ostrov Skiathos. Na sousední ostrov Skopelos pak odtud přejedete trajektem. Skopelos se proslavil především známým muzikálovým hitem Mamma Mia, který se zde točil. Své "ano" si tu můžete říct na útesu u kapličky Agios Ioannis, stejně jako filmoví hrdinové muzikálu. Pokud dáváte přednost svatbě na pláži, pak máte rozhodně z čeho vybírat - pláže Limnonari, Agnondas či Panormos, kde nabízíme většinu ubytování, jsou pro svatbu jako stvořené. Krásná příroda, pláže a vůbec celý ostrov Vás jistě nadchnou a tak i milovníci all inclusive hotelů oželí fakt, že ostrov nabízí pouze možnosti ubytování v hotelech s polopenzí, snídaní či ve studiích a vilkách bez stravy.

Svatba na pláži Limnonari, Agnontas, Panormos, Milia, Kastani nebo Elios
Na západní straně ostrova, v dokonalém zeleném objetí, najdete zátoku Panormos s překrásně čistým tyrkysovým mořem a pláží z bílých oblázků. V klikatých záhybech okolních skalnatých útesů často spatříte zakotvené menší či větší lodě a jachty a jejich pyšné majitele, jak si doslova užívají okolní panensky čisté a turismem nezkažené přírody. Panormos je takový malý zelený ráj na Skopelosu. V okolí najdete desítky dalších malých zátok přímo vybízejících k nezbednému skotačení v křišťálových vlnách egejského moře či k prožití krásného svatebního obřadu. Stejně tak je to mu i na ostatních plážích. Pláž Limnionari je považována za nejkrásnější písečnou pláž ostrova. Chráněna zátokou se opírá o strmé borovice a obvykle klidné akvamarínové moře omývá jemný a světle zlatý písek. Cca 1 km od pláže Limnionari a cca 7 km od hlavního města nalezneme další z překrásných oblázkových pláží zvanou Agnondas. Jedná se o přírodní přístav a mnoho rybářů zde má svou základnu. Skvělé místo pro posezení při západu slunce, který můžete pozorovat přes rybářské sítě sušících se v paprscích slunce na molu.

Svatba na útesu před kostelíkem Ag. Ioannis z filmu Mamma Mia!
Malinká , běloskvoucí Agios Ioannis kaple je posazená na vrcholu skalnatého ostrohu, který vyčnívá do moře. Pokud se chcete pochlubit svatebními fotkami z místa, kde si své "ano" řekli i Maryl Streep a Pierce Brosnan v muzikálu Mamma Mia, pak Vám nezbude ic jiného než vyběhnout 202 schodů, které vedou cik-cak nahoru na útes ke kapličce. Za tu námahu však budete odměněni krásným výhledem na moře a okolí.

Svatební balíčky
na Skopelos již od

31 400 Kč