Proč svatební obřad právě v Řecku?

Každý, kdo někdy byl v Řecku ví, že nabízí ideální podmínky pro letní dovolenou u moře. Krásné pláže, romantické západy slunce, milí obyvatelé a úžasná volnost v cestování. Nás v Čedoku napadlo, že Řecko je také ideální destinace pro uspořádání svatby. Pokud si to myslíte také, svěřte svůj den D do našich rukou, nebudete litovat!

Nezáleží na tom, zda budete cestovat sami ve dvou, s nejbližší rodinou či skupinou přátel, organizujeme svatební obřady všech velikostí. Svatby zařizujeme nejen občanům ČR, ale i našim sousedům ze Slovenska, stejně tak i smíšeným párům. S veškerou administrativou Vám rádi poradíme.Nemusíte se bát ani neznalosti místních poměrů a jazykové bariéry, v destinaci Vám bude s obřadem asistovat náš česky hovořící delegát, který bude současně i překládat Váš obřad do ČJ tak, abyste všemu rozuměli.

Zařídíme Vám veškeré služby s obřadem spojené – kytici pro nevěstu, dopravu pro Vás a Vaše svatebčany, přípitek, fotografa, kameramana, svatební hostinu nebo jen romantickou večeři pro dva, dort, výzdobu místa obřadu, kadeřníka, vizážistu, ohňostroj a ve vybraných destinacích i svezení koňským povozem či na oslíkovi! Svatební obřad Vám zařídíme na míru na základě Vašich přání, časových i finančních možností. Samozřejmě Vám rádi poradíme i s ubytováním.

Nebojte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy. Na vyžádání Vám zašleme ceny jednotlivých obřadních míst, doplňkových služeb i ubytování. Nezávazně Vám vypracujeme kompletní cenovou kalkulaci.

Kompletní svatební obřad jsme schopni zařídit již cca do 1 měsíce, takže neváhejte, stihnete si říci své „ANO“ ještě letos! Do Řecka létáme až do začátku října!

  • důvěryhodnost a stabilní zázemí renomované cestovní kanceláře
  • dlouhodobá spolupráce naší cestovní kanceláře s našimi zahraničními partnery
  • úspora času – již nemusíte na internetu vyhledávat nabídky zahraničních agentur
  • úspora financí – oproti zahraničním svatebním agenturám jsme schopni vyjít vstříc vašim finančním možnostem
  • pohodlí – náš česky mluvící delegát vám bude asistovat během Vašeho pobytu a především během vašeho obřadu, takže se máte na koho obrátit ve svém rodném jazyce
  • komplexní přístup – zajistíme vám i vašim blízkým vše od letenek, přes ubytování až po váš obřad, případně i další služby
  • dostupnost – již není nutné nákladně cestovat do exotických zemí, abyste si splnili svůj sen nechat se oddat u moře a můžete si tak za rozumnou cenu užít svoji letní dovolenou a „při té příležitosti“ se nechat oddat na netradičním a romantickém místě

Dotazy nám můžete posílat na email jonas.snajberk@cedok.cz nebo na aneta.krenova@cedok.cz.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA SMLUVNÍ PODMÍNKY