Lefkada

Ostrov Lefkada patří k místům, kam se lidé rádi vracejí. Již léta si totiž ponechává svůj původní charakter a tak tu místo all inclusive hotelů najdete spíše menší hotýlky či studia s vlastním stravováním. Na své si přijdou jak milovníci aktivní dovolené, tak i ti, co přijíždí za odpočinkem. Najdete tu dlouhé písčité nebo oblázkové pláže s tyrkysovým mořem a nádherné scenerie. Vydat se odtud můžete i na nedalekou pevninu, se kterou je Lefkada spojena tzv. pontonovým mostem. Svatební obřad zařídíme na krásné pláži Ai Giannis u hlavního města Lefkas, ale pro svůj svatební den si můžete vybrat třeba i některou z krásných pláží, kam rozhodně patří např. Kathisma, Pefkoulia nebo Gyra se svými větrnými mlýny. Oddat se také můžete nechat přímo v oblíbeném letovisku Agios Nikitas či Vassiliki, kde nabízíme ubytování. Nádherná je také vyhlídka před známým klášterem Faneromoni ve stínu pinií. Pro ty náročnější z Vás jsme připravili možnost ubytování i obřadu přímo v luxusní rezidenci Elias nedaleko hlavního města Lefkas.

Pláž Agios-Ioannis
Svatby na pláži jsou nejžádanější. Pláž Agios-Ioannis, která byla oceněna modrou vlajkou, se nachází cca 1,5 km od hlavního města Lefkas. Táhne se neuvěřitelné 3 km v zálivu a je opravdu nádherná. Představte si, jak krásné musí být fotky z vašeho svatebního obřadu – kontrast bílé pláže, vás dvou a krásně tyrkysově zbarveného moře a nad vámi azurové nebe, vítr pohrávající si s vašimi vlasy a s šaty. Větší romantiku si snad ani nedovedete představit. Samozřejmě lze zařídit obřad prakticky na jakékoliv pláži, dle výběru snoubenců. Doporučujeme také další pláže: Kathisma Beach, Agios Nikitas Beach, Agios Ioannis u větrných mlýnů, Nidri Beach, Ammousa Beach a v hlavní sezoně pak: Vassiliki (beach or marina), Pefkoula Beach

Radnice v hlavním městě Lefkas
Nechcete-li mít písek v botách, můžeme Vám nabídnout jednoduchý obřad na radnici. Po obřadu se ve městě můžete pozdržet a pořídit si tak krásné svatební fotografie z městečka či nedalekého přístavu. Pokud budete chtít ve městě povečeřet, rádi vám zde zařídíme svatební hostinu v romantické taverně.

Svatební balíčky
na Lefkada již od

21 600 Kč