Kréta

Kréta je nejjižnějším a zároveň největším ostrovem Řecka. Severní břehy omývá moře Egejské, na jihu moře Libyjské. Najdete zde nádherné moře, divoké útesy a starobylá přístavní města. Je to země skvělých vín, ostrov vonící divokým fenyklem a čerstvou bazalkou, místo, kde se člověk může cítit jako v ráji. Jsou tu několikakilometrové pláže, skalnaté zátoky, pohádkové náhorní plošiny s větrnými mlýny, bezpočet olivových a citrusových hájů a mnoho archeologických památek z dob vlády Minojců, Římanů, Benátčanů, Arabů či Turků. Nezapomenutelná je též krétská kuchyně a vlídnost místních obyvatel. Kréta se dělí na čtyři provincie, Heraklion, Lassithi, Rethymnon a Chania. Právě poslední z výše jmenovaných patří k nejkrásnějším na ostrově díky své bohaté zeleni, vysokým horám a krásným písečným plážím. Klimatické podmínky jsou zde velmi příznivé pro trávení letní dovolené. Pokud toužíte po obřadu na písečné pláži, Váš sen Vám můžeme splnit na několika plážích v severozápadní části ostrova v okolí města Chania a Platanias. V této oblasti nabízíme také množství ubytovacích kapacit různých kategorií, ať už je to v letovisku Agia Marina, Maleme, Platanias či Kalamaki, které jsou výše uvedeným oblastem velmi blízko, takže cesta z Vašeho ubytování do místa obřadu nebude trvat více než pár minut jízdy taxíkem. Obřad Vám zde můžeme uspořádat dle Vašich představ, včetně svatební výzdoby, fotografa, kameramana, živé hudby či dalších služeb dle Vašich přání. Pokud budete chtít zajistit romantickou večeři či recepci pro Vás a Vaše blízké, zajistíme Vám tavernu či restauraci, ať už v blízkosti Vašeho ubytování či místa obřadu. Vše závisí jen na Vašich přáních a představách.

Písečná pláž v oblasti Chania a Platanias
V této oblasti jsme schopni Vám uspořádat svatební obřad prakticky kdekoliv, kde se Vám to bude líbit. Tedy můžete zůstat v pohodlí svého hotelu nebo si vybrat jinou pláž, která Vám v okolí zkrátka padne do oka.

Středověký hrad Aptera
Která z Vás netoužila být v dětství princeznou? Při Vašem svatebním obřadu v prostorách středověkého hradu Aptera vysoko v horách s bechderoucím výhledem na pobřeží, na mimořádně krásné údolí Apokoronou, na Akrotiri a spoustu dalších krásných míst, Vám toto přáním můžeme pomoci vyplnit.

Starý přístav ve městě Chania
Benátský přístav ve městečku Chania patří mezi nejatraktivnější část Chanie. Staré a nové stavby jsou zde nenásilně promíchány. Kromě uliček plných obchůdků, kde koupíte prakticky cokoliv, můžete narazit například také na čtvrt Topanas, kde jsou k vidění úzké romantické uličky s benátskými a tureckými domy s dřevěnými balkony. Chce zde prožít svůj velký den? Opravdu je z čeho vybírat.

Na plážích v oblasti Apokoronas, Rethymnon, Perama nebo Heraklion
Rozšířili jsem pro Vás díky novým možnostem ubytování také nové obřadní místa. Kromě pláží v oblasti Heraklionu, lze také nabídnout tak úžasná místa pro Váš obřad jakými jsou například oblast Agios Nikolaos nebo Elounda.

Svatební balíčky
na Kréta již od

38 500 Kč